Chcąc przynieść ulgę jeszcze większej liczbie pacjentów i skrócić czas oczekiwania na zabieg,  chcę stworzyć zespół lekarzy medycyny bólu, który w sposób szybki, skuteczny i nowoczesny będzie przynosił ulgę w cierpieniu.

Praca dla lekarza medycyny bólu

Medycyna bólu

Przez lata pracy w USA i w Polsce wypracowałem system leczenia o wysokiej skuteczności oraz stworzyłem warunki do przeprowadzenia takiej terapii. Stworzyłem również stronę internetową będącą bardzo popularnym i cenionym źródłem wiedzy. Chciałbym przekazać komuś swoje doświadczenie oraz udostępnić gabinet i sprzęt którym dysponuję.

Przed medycyną bólu stoją ogromne perspektywy, ale i wyzwania.  W wielu dziedzinach życia Polska znacznie zmniejszyła dystans do Europy Zachodniej oraz  Ameryki Północnej. Wprawdzie medycyna również podąża w tym kierunku, ale jest na tym polu jeszcze dużo do zrobienia.  Mieszkańcy naszego kraju pragną dostępu do nowoczesnej i skutecznej medycyny. Zaangażowani lekarze przy odpowiednim zorganizowaniu i współdziałaniu są w stanie to im zapewnić.

Praca lekarza zabiegowej medycyny bólu daje wiele satysfakcji, gdyż pozwala obserwować szybkie efekty i dzielić radość z pacjentami. Jest to praca nie wymagająca dyżurów nocnych oraz pracy w niedzielę i święta, co pozytywnie wpływa na życie rodzinnie i ogólnie na stan zdrowia lekarza.

Wartości lekarza medycyny bólu

Moją misją jest pomagać choremu jak najskuteczniej oraz jak najszybciej, aby chory wrócił do zdrowia i mógł znów cieszyć się życiem oraz znów zacząć funkcjonować na płaszczyźnie osobistej i zawodowej. Działam przede wszystkim w interesie chorego. Uważam, że lekarz jest obrońcą chorego, któremu ten powierza swoje zdrowie obdarzając ogromnym zaufaniem. Szanuję czas pacjenta i staram się, aby jak najsprawniej przeprowadzić diagnostykę i leczenie. Przestrzegania tych wartości wymagam również od swojego zespołu.

Wymagania

Od lekarza wymagam następujących cech i umiejętności:

  • empatia
  • kultura osobista
  • poszanowanie pacjenta
  • dobre zdolności manualne
  • chętnie widziane doświadczenie w zabiegach pod kontrolą fluoroskopii
  • biegłość w wykonywaniu blokad nerwów pod kontrolą USG
  • umiejętność wprowadzenia igły do przestrzeni nadtwardówkowej
  • umiejętność intubacji

Praca polega na diagnozowaniu oraz wykonywaniu bezoperacyjnych, minimalnie inwazyjnych zabiegów leczących przede wszystkim rwę kulszową, ból pleców oraz wiele innych rodzajów bólu. Większość zabiegów wykonywana jest pod kontrolą fluoroskopii lub USG.

Na początku lekarz będzie pracował jeden dzień w tygodniu, następnie wymiar pracy może rosnąć nawet do pełnego etatu. Forma zatrudnienia i inne warunki do uzgodnienia.  Najważniejsza jest chęć pomocy choremu oraz entuzjazm.

Kontakt

Zainteresowanych lekarzy prosimy o przesłanie swojego CV pod adres biuro@rehab.pl

Andrzej Kroszczyński Specjalizacja: Lekarz rehabilitacji medycznej

Jako specjalista w dziedzinie nieinwazyjnego leczenia przepuklin i bólów kręgosłupa, moim zadaniem jest przynosić ulgę pacjentom doświadczającym bólu. Artykuły medyczne dostępne na stronie przygotowuję na podstawie swojego doświadczenia oraz aktualnych prac naukowych.

Kategorie: Aktualności