Chcąc przynieść ulgę w bólu jeszcze większej liczbie pacjentów oraz skrócić okres oczekiwania na zabiegi postanowiłem stworzyć zespół, któremu przekażę swoją dotychczasową wiedzę. Miło mi jest poinformować, że dołącza do mnie Pan Doktor Ksawery Kordecki, radiolog zabiegowy.

dr Ksawery Kordecki - nowy lekarz

Doktor Kordecki posiada już dużą biegłość w zaawansowanych technikach leczenia bólu, takich jak wertebroplastyka oraz Discogel. Ma on również szeroką praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat diagnozowania i bezoperacyjnego leczenia wielu schorzeń układu mięśniowo szkieletowego. Jestem pewien, że jego dotychczasowe doświadczenie, zdolności manualne jak i charakter pozwolą mu szybko i skutecznie przynosić ulgę pacjentom. W tym celu prowadzę obecnie zarówno teoretyczne jak i praktyczne szkolenie, podczas którego przekazuję mu swoje zgromadzone w różnych krajach doświadczenie. Szczególny nacisk kładę na opanowanie mojej autorskiej metody wykonywania transforaminalnych zastrzyków nadtwardówkowych wykorzystującej spadek oporu. Jest to metoda pozwalająca na bardzo bezpieczne oraz skuteczne dostarczenie leku do miejsca ucisku nerwu przez przepuklinę, co przekłada się na bardzo dobre wyniki leczenia rwy kulszowej.”

Andrzej Kroszczyński Specjalizacja: Lekarz rehabilitacji medycznej

Jako specjalista w dziedzinie nieinwazyjnego leczenia przepuklin i bólów kręgosłupa, moim zadaniem jest przynosić ulgę pacjentom doświadczającym bólu. Artykuły medyczne dostępne na stronie przygotowuję na podstawie swojego doświadczenia oraz aktualnych prac naukowych.

Kategorie: Aktualności